Uzávěrka přihlášek do Meet and Code prodloužena do 22. 9.!

Naplánujte vlastní online programovací akci pro děti a získejte na ni až 10 000 Kč

Rok 2020 je plný nečekaných zvratů. Jedním z nich je i posun uzávěrky do grantového programu Meet and Code na úterý 22. 9. Pojďte společně s námi ukázat dětem budoucnost a představit jim svět programování a technologií. V rámci  Meet and Code můžete uspořádat akci, která seznámí děti a mladé lidi nejen s programováním, ale třeba také s robotikou, umělou inteligencí nebo dalšími užitečnými technologiemi. 

Své akce můžete realizovat po celé září a říjen. Rozhodně ale nenechávejte své přihlášky na poslední chvíli – nečekané události, jako je třeba výpadek internetu rády přichází v tu nejméně vhodnou dobu. :) 

Zažádat o grant


Jak se zapojit?

Popusťe uzdu své kreativitě

Letos poprvé se akce Meet and Code kvůli pandemii COVIDu-19 odehrají online. Co se akcí formátu týká, fantazii se meze nekladou: můžete uspořádat online hackathon, virtuální hodinu robotiky nebo kódování.

I když se přímo nezabýváte technologiemi nebo programováním, můžete se do Meet and Code zapojit. Například tak, že si najdete IT experta nebo specialistu, který pro vás povede online kódovací akce. Prostředky z grantu můžete dále použít třeba na nákup potřebného vybavení, licencí nebo učebních materiálů (i například na poštovné na jejich zaslání dětem).

Zjistěte více o Meet and Code 2020


Jak na to? 

Máme pro vás spoustu materiálů a inspirace

Nevíte, jak na to? Připravili jsme pro vás spoustu super podkladů, ze kterých načerpáte inspiraci. 

Věnujte pozornost hlavně Užitečným tipům pro vyplnění přihlášky Meet and Code ve kterých najdete soupis všeho podstatného, co je pro registraci potřeba.

Prohlédněte si naše zdroje


Na všechny dotazy moc rádi odpovíme na e-mailu czech-republic%z%meet-and-code.org nebo na čísle +420 704 389 035. Těšíme se na vaše nápady!

 tým TechSoup & Meet and Code